لیست مقایسه

نسخه تجاری

61,600 تومان
خرید

نسخه تبلیغاتی

46,400 تومان
خرید

نسخه سازمانی

21,600 تومان
خرید

نسخه شگفت انگیر

150,000 تومان
خرید
مشخصات پنل
قیمت تمام شده پنل

پنل ها بر اساس نیاز کاربران یا سازمان های مختلف با امکانات و تعرفه های متنوعی تعریف شده اند.

616,000 ریال با 1000 پیامک هدیه 464,000 ریال با 500 پیامک هدیه 216,000 ریال با 350 پیامک هدیه 1,500,000 ریال با 3000 پیامک هدیه
تعرفه ارسال پیامک پنل ها(ویژه)

پس از ورود به پنل،هرچقدر اعتبار بیشتری خریداری نمایید هزینه ارسال هر پیامک کمتر می شود،میزان اعتباری که شارژ می کنید همیشه در کنترل پنل برای ارسال های بعدی باقی می ماند. توجه داشته باشید که هشت درصد مالیات بر ارزش افزوده هر پیامک نیز لحاظ می شود.

هر پیامک 12.9 تومان هر پیامک 13.6 تومان هر پیامک 13.6 تومان هر پیامک 11.7 تومان
هدیه

با سفارش هر کدام از نسخه ها ، در راستای معرفی از طریق پیامک، شما به افراد ،شرکت ها و سازمان های معتبر از طریق ایمیل های انبوه معرفی خواهید شد.

- ارسال به 30 هزار آدرس معتبر ارسال به 10 هزار آدرس معتبر 3000 پیامک هدیه
ارسال به دکل های مخابراتی (BTS)

با این امکان شما می توانید به افراد حاضر در محدوده یکی از دکل ها مخابرات، پیامک ارسال نمایید. به عنوان مثال می توانید به کسانی که هم اکنون در خیابان ولی عصر هستند پیامک ارسال نمایید

سرویس کسر هزینه از مخاطب (VAS)

با این امکان شما می توانید سرویسهای مانند قیمت ارز، لطیفه، اموزش زبان و .... راه اندازی کنید و به ازای هر پیامک از مخاطب خود هزینه دریافت نمایید

موارد استفاده پنل

پنل ها با توجه به نیاز کاربری متفاوت ، با امکانات متنوعی تجهیز شده و از طرف ما برای نیاز های مختلفی طبقه بندی شده اند تا کاربران سریعتر پنل مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. توجه نمایید که می توان هر قابلیتی را در هر زمان دلخواه به پنل ها اضافه کرد.

مناسب برای کاربرانی که قصد اطلاع رسانی یا تبلیغات به صورت حرفه ای دارند. پنل تجاری دارایی امکان ارسال با نام و ارسال بین المللی می باشد. پنل تجاری همه امکانات پنل تبلیغاتی را نیز دارد (دارای خط اختصاصی 14 رقمی هدیه) مناسب برای کاربرانی که قصد تبلیغات یا ارسال انبوه دارند و نیاز به استفاده از بانکهای مشاغل، منطقه ای و کد پستی دارند، پنل تبلیغاتی همه امکانات پنل سازمانی را نیز دارد(دارای خط اختصاصی 14 رقمی هدیه) مناسب برای کاربرانی که شماره مخاطبان خود را دارند و نیاز به استفاده از بانک شماره ها را ندارند، از جمله امکانات ان قرعه کشی ،نظر سنجی، مسابقه، مناسبت.، دفترچه تلفن، ارسال زماندار و ... می باشد (دارای خط اختصاصی 14 رقمی هدیه) نسخه شگفت انگیز با امکانات و تعرفه شگفت انگیز مناسب کاربران ویژه با ارسال بالا می باشد.
امکان ارسال از خطوط ثابت شهری

با این امکان شما می توانید شماره فرستنده پیامک خود را، یکی از شماره های ثابتی که هم اکنون دارید ، قرار دهید.

ارسال فکس انبوه

با این امکان شما می توانید همانند پیامک انبوه ، فکس انبوه نیز ارسال نمایید.

-
-
پیامک صوتی انبوه

با این امکان شما می توانید همانند پیامک انبوه ، پیامک صوتی نیز ارسال نمایید.

-
-
نحوه پشتیبانی

همه پنل ها از طریق گفتگوی انلاین با کارشناسان فنی و همچنین از طریق تلفنی و تیکت و یا ریموت ساپورت و یا در صورت نیاز حضوری پشتیبانی می شوند.

24 ساعته 24 ساعته 24 ساعته 24 ساعته
ارسال با نام تجاری

با این امکان گیرنده پیامک در گوشی خود ، نام مورد نظر شما را به جای شماره فرستنده می بیند. توجه نمایید که این امکان در حال حاضر بر روی شماره های ایرانسل و تالیا فعال است و برای همراه اول شماره خواهد افتاد.

-
-
ارسال به کد پستی

با این ویژگی شما می توانید به تمام شماره هایی که با کد پستی مورد نظر شما ثبت شده اند پیامک بفرستید.

جستجوی کد پستی

با این ویژگی می توانید با داشتن ادرس یا قسمتی از آدرس، کد پستی مورد نظر خود را پیدا کنید.

ارسال منطقه ای

مزیت استفاده از این ویژگی این است که شما می توانید به منطقه موردنظر خود پیامک ارسال نمایید.

ارسال به شهرها

با این ویژگی می توانید به شهر یا شهرهای مورد نظر خود پیامک بفرستید.

بانک شماره های مشاغل

به عنوان مثال می توانید محصول خود را به گروه شغلی پزشکی یا گروه کامپیوتر و اینترنت معرفی نمایید.

بانک مشاغل اختصاصی طاووس پیامک

این ویژگی بانک اختصاصی ااز شماره گروه های شغلی می باشد که در پنل فعال است.

شماره 14 رقمی اختصاصی

با شماره اختصاصی علاوه بر قابلیت ارسال و دریافت پیامک و داشتن شماره دلخواه ثابت، می توانید با استفاده از امکاناتی مانند نظرسنجی،مسابقه و قرعه کشی و ... با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. 10 رقم سمت راست را می توانید شماره همراه یا دفترتان قرار دهید. مثال: 10009123456789 توجه: در پیش شماره 3000، هشت رقم اول ثابت است و شما فقط شش رقم انتهایی را می توانید خودتان انتخاب کنید. مثال: 30004657123456 خطوط اختصاصی با شماره های 6 تا 14 رقم را در هر زمان می توانید به پنل اضافه کنید. قیمت خطوط با توجه به تصادفی یا انتخابی بودن انها متفاوت است، قیمت کلیه خطوط تصادفی بر مبنای غیر رند و قیمت کلیه خطوط انتخابی بر مبنای رند حساب می شود.

شماره 12 رقمی اختصاصی

با شماره اختصاصی علاوه بر قابلیت ارسال و دریافت پیامک و داشتن شماره دلخواه ثابت، می توانید با استفاده از امکاناتی مانند نظرسنجی،مسابقه و قرعه کشی و ... با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. 8 رقم سمت راست را می توانید مثلا شماره دفترتان قرار دهید. مثال: 100077499901 توجه: در پیش شماره 3000، هشت رقم اول ثابت است و شما فقط 4 رقم را می توانید خودتان انتخاب کنید. مثال: 300046571234 خطوط اختصاصی با شماره های 6 تا 14 رقم را در هر زمان می توانید به پنل اضافه کنید. قیمت خطوط با توجه به تصادفی یا اننتخابی بودن انها متفاوت است، قیمت کلیه خطوط تصادفی بر مبنای غیر رند و قیمت کلیه خطوط انتخابی بر مبنای رند حساب می شود.

شماره 8 رقمی اختصاصی با پیش شماره ثابت 021

با شماره اختصاصی علاوه بر قابلیت ارسال و دریافت پیامک و داشتن شماره دلخواه ثابت، می توانید با استفاده از امکاناتی مانند نظرسنجی،مسابقه و قرعه کشی و ... با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید. خطوط اختصاصی با شماره های 6 تا 15 رقم را در هر زمان می توانید به پنل اضافه کنید.

بازگشت اعتبار ارسال ناموفق

در صورتی که پیامک ها ارسال نشوند، شارژ انها به طور خودکار واریز می شود.

تفکیک جنسی

با توجه به اینکه در سند هر تلفن همراهی مشخصات مالک وجود دارد، می توانید گیرنده ها را مرد یا زن انتخاب کنید،مثلاً برای گروه زیبایی گیرنده زن ها باشند.

شارژ اولیه

این ویژگی بیانگر میزان اعتبار اولیه ای است که باید هنگام خرید خود پنل ، شارژ کنید.

دلخواه دلخواه دلخواه دارد
پیش شماره ها (شماره های عمومی 8 رقمی رند)

به عنوان مثال می توان شماره 10002012 را انتخاب کرد که دارای پیش شماره 1000 می باشد، توجه خطوط عمومی قابلیت دریافت ندارند ولی خطوط اختصاصی، قابلیت ارسال و دریافت را دارند .

1000/ 3000/ 5000/ 21 1000/ 2000/ 3000/ 5000/ 21 1000/ 5000/3000 خط اختصاصی 4،5 و 8 رقمی خط 021
ایجاد کارمند

به عنوان مثال می توان پنل را با سطح دسترسی دلخواه در اختیار کارمندان قرار داد.

120کارمند 5 کارمند 2 کارمند قابلیت ایجاد کارمند
مدت زمان راه اندازی پنل های طاووس پیامک

با توجه به هدف جلب رضایت مندی مشتری ، پنل های WebOne در کمترین زمان ممکن پس از خریداری تحویل مشتری داده می شوند.

معمولاً 10 دقیقه، حداکثر 20 دقیقه معمولاً 10 دقیقه، حداکثر 20 دقیقه معمولاً 10 دقیقه، حداکثر 20 دقیقه معمولاً 10 دقیقه، حداکثر 20 دقیقه
تضمین کیفیت

این تضمین به شما داده می شود که اگر پس از 24 ساعت از پنل ناراضی باشید و یا مغایرتی در تعرفه ها پس از خرید مشاهده کردید، پنل مرجوع و تمامی هزینه به حساب شما واریز گردد.

ارسال زمان دار

با این ویژگی می توانید تنظیم کنید تا پیامک (های) شما در تاریخ یا رأس ساعت خاصی ارسال شوند،مثلاً برای تاریخ تولد و یا زمانی که شما به سیستم دسترسی ندارید ، ارسال ها انجام شوند.

ارسال دوره ای

به عنوان مثال می توانید تنظیم کنید هر ماه پیامک هایتان به طور خود کار به گروه تعیین شده ارسال گردد.

ارسال گروهی یا تکی

می توانید به شماره خاصی و یا به هر تعداد شماره پیامک را ارسال کنید،قابلیت تنظیم دوره ای و زمان دار نیز وجود دارد.

دریافت شماره ها از فایل های اکسل

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا اگر در فایلهای اکسل (Excel) شماره هایی داشته باشید ، بتوانید به انها نیز پیامک ارسال کنید.

دفترچه تلفن

پنل ها دارای یک دفترچه تلفن پیشرفته می باشند که انتظارات شما ازیک دفترچه تلفن را براورده می کند.

مانیتورینگ وضعیت پیامک ها

با این ویژگی می توانید وضعیت پیامکهای ارسالی خود را پیگیری کنید ، به عنوان مثال تحویل داده شده یا در حال ارسال...

منشی پیامک ها

با این ویژگی می توانید برای دریافت پیام هایتان پاسخ های مختلفی قرار دهید و به طور اتوماتیک جواب ارسال شود،این امکان وجود دارد که برای هر شماره جواب منحصر به فردی انتخاب شود.

دایورت پیامک دریافتی

با این امکان می توانید پاسخ پیامک هایتان را بر روی موبایل یا ایمیل خود ببینید.

برگزاری مسابقه،قرعه کشی،نظر سنجی

با این ویژگی می توانید با مشتریان خود تعامل داشته باشید و به توجه بیشتر مشتری کمک می کند.

تعریف قالب پیامک

به عنوان مثال می توانید متنی را به عنوان بخش ثابت هر اس ام اس در همه ارسال ها تعریف کنید و بخشی دیگر متغیر باشد. می توان پیامک تبریک تولدی تعریف کرد که برای هر شماره نام شخص درج شودمثال: با سلام جناب اقای #name# تولدتان مبارک..

سرویس ارسال شعر،لطیفه،متون ادبی

با این ویژگی می توانید این نوع پیامک را با سرویس مخصوص ان که قالب از پیش مشخص شده دارد،ارسال کنید.

تنظیمات و راهنما ی فارسی

تمامی پنل ها این امکان را دارا می باشند که به کمک راهنمای فارسی انها تنظیمات دلخواه خود را برای قسمت های فعال پنلتان انجام دهید.

ارسال به صورت فلش

با این ویژگی پیامک در تلفن همراه گیرنده به طور خود کار نمایش داده می شود و سپس حذف می شود ، مزیت استفاده از این روش این است که پیامک در تلفن گیرنده ذخیره نمی شود ( مناسب برای تبلیغات)

کنترل پنل با موبایل

با استفاده از قابلیتی که پنل دارد می توانید از طریق موبایلتان ان را کنترل نمایید.

ارسال WAP

با استفاده از این قابلیت می توانید فایل ها ی خود را به صورت پیامک ارسال نمایید. این قابلیت در حال حاظر از طرف مخابرات غیر فعال می باشد

کد خوان

با این ویژگی گیرنده پیامک ،کدی را به سامانه ارسال می کند و سامانه بر اساس تنظیمات و پاسخ هایی که شما برای هر کد مشخص کرده اید ، پاسخ پیامک را به گیرنده ارسال می کند.

کارت ویزیت

با استفاده از این قابلیت می توانید کارت ویزیت خود را به گیرنده های مورد نظر خود ارسال نمایید. امکان ساخت کارت ویزیت و یا انتخاب ان از فایل وجود دارد.

اضافه به لیست مخاطب ها

با استفاده از این قابلیت گیرنده پیامک کدی را به خط اختصاصی شما ارسال می کند و به لیست مخاطبان شما اضافه خواهد شد.

اپراتور پردیس

با استفاده از این قابلیت می توانید به شماره های موجود در یک فایل متنی پیامک خود را ارسال نمایید.

انتقال ترافیک دریافتی به URL ،وب سرویس و ...

با استفاده از این قابلیت می توایند ترافیک دریافتی را به سایت خود منتقل کرده و در انجا پردازش دلخواهی بر روی ان انجام دهید.

پیامک بین المللی

با این قابلیت می توانید پیامک های بین کشوری ارسال یا دریافت نمایید.

-
-
دریافت پیامک

با استفاده از این ویژگی، پنل شما قابلیت دریافت را نیز خواهد داشت. توجه :خطوط عمومی قابلیت دریافت ندارند ولی خطوط اختصاصی، قابلیت ارسال و دریافت را دارند

تراکنش مالی

با این ویژگی هر زمان که بخواهید می توانید تمامی تراکنش های مالی خود را مشاهده نمایید.

بروز رسانی سامانه

این امکان وجود دارد که سامانه به طور خودکار و رایگان به روز رسانی شود و قابلیتهای جدید به سامانه شما اضافه گردد.

آموزش در محل

محیط سامانه به زبان فارسی است و استفاده از ان بسیار ساده است، همچنین دارای راهنمای فارسی و انواع مختلف پشتیبانی ، نیز می باشد. با این حال امکان اموزش در محل نیز توسط پرسنل شرکت وجود دارد.


لطفا ایمیل خود را وارد کنید
ورود
اطلاعات تماس با ما

آدرس: یزد ، بلوار منتظرقائم ، نرسیده به چهارراه مارکار، کوچه گلشن ، چاپ طاووس یزد

تلفن: 36282556-035، 09127472270

ایمیل: info@tavoosco.com